w ,

10 najstraszniejszych horrorów wszech czasów!

Sprawdź, jeśli masz odwagę…

Najstraszniejsze horrory wszech czasów
Pixabay.com

Lubisz horrory i thrillery, jednak brakuje ci czegoś, co faktycznie zmrozi krew w żyłach? Reżyserzy od lat prześcigają się w tym, by ich filmy grozy budziły jak największe emocje i przestrach w oczach widzów. Jeśli planujesz mroczną noc, samemu lub w gronie znajomych, koniecznie sprawdź naszą listę najstraszniejszych horrorów wszech czasów. Po obejrzeniu tych produkcji trudno będzie spokojnie zasnąć! Znajdziesz tutaj zarówno horrory o duchach, demonach jak i inne odmiany gatunku. Zresztą… zobacz sam – jeśli masz na tyle odwagi…


 

TOP 1. Sinister (2012) – reż. Scott Derrickson

Najstraszniejsze horrory
Kadr z filmu „Sinister”

Prawdziwi fani horrorów z pewnością kojarzą „Sinister”. Choć produkcja nie zdobyła najlepszych ocen od krytyków, wciąż znajduje się na szczytach list najstraszniejszych współczesnych filmów grozy. Historia opowiada o autorze powieści kryminalnych, który przeprowadza się właśnie do nowego miejsca. Szybko odnajduje na strychu projektor ze starymi taśmami, a to, co jest na nich nagrane, napawa go przerażeniem. Jego nowy dom może okazać się jego najgorszym koszmarem.

TOP 2. Ukryty wymiar (1997) – reż. Paul W.S. Anderson

Najstraszniejsze horrory
Kadr z filmu „Ukryty wymiar”

„Ukryty wymiar” spodoba się szczególnie tym, którzy lubią połączenie horroru i science-fiction. Historia opowiada o grupie osób badających statek kosmiczny, który powrócił z czarnej dziury. Okazuje się, że w jego wnętrzu znajduje się coś złego i makabrycznego. Film trzyma w napięciu przez cały czas, a efekty specjalne, mimo upływu lat, wciąż są bardzo realistyczne.

Co myślisz?

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Ładowanie…

0
12 najbardziej okrutnych sekt

12 najbardziej okrutnych sekt – praktyki przyprawiają o dreszcze

Osiem ciekawostek o niedźwiedziach

Osiem ciekawostek o niedźwiedziach