w

Rajskie plaże, czyli jak odkrywać najpiękniejsze miejsca na świecie

stylish little girl with a suitcase at the airport flying to rest on vacation

Już sama myśl o rajskich plażach potrafi poprawić humor. Kto by nie chciał uciec w takie miejsce i zaszyć się tam na jakiś czas? Za sprawą tanich lotów to możliwe, tym bardziej że wiele z nich dostępnych jest z polskich lotnisk. Jeśli więc marzymy o prawdziwym odpoczynku, warto zacząć planować taką podróż!

 

Latanie dla każdego!

Jak jest w raju? Pewnie cudownie! Na pewno cudownie – tu nie ma wątpliwości. Ale raj nie musi być mitycznym miejscem, do którego nigdy nie dotrzemy, bo tak naprawdę jest on w zasięgu naszej ręki. Wystarczy odwiedzić stronę eSky.pl i wyszukać tani lot do miejsca, w którym prawdziwe się zrelaksujemy i zapomnimy o wszystkich problemach. Ale korzystając z tej wyszukiwarki, zyskamy o wiele więcej, gdyż za jej pośrednictwem możemy też zarezerwować atrakcyjny nocleg czy wykupić ubezpieczenie, żeby w razie wypadku czy innego zdarzenia mieć pewność, że uzyskamy niezbędną pomoc. To również inne ciekawe opcje jak MultiLine, czyli łączone loty, dzięki czemu można dostać się do nieograniczonej liczby miejsc na świecie. Bardzo popularne są pakiety Lot+Hotel, co pozwala całkowicie zaplanować pobyt w danym miejscu. Poza tym istnieje dużo różnych zniżek i okazji, jakie warto lepiej poznać. 

Jak Francja to Lazurowe Wybrzeże!

Girl relaxing on a luxury catamaran in the waters off the South Pacific island of Fiji (RELEASED)

Jednym z lepszych rozwiązań wybieranych przez wiele osób, jest wybór City Break, bo tym sposobem uzyskujemy gotowe oferty kilkudniowych podróży, łącząc zwiedzanie miasta z pobytem nad morzem. Istnieje więc możliwość, aby poznać nowe miejsca, robią to aktywnie i biernie, plażując w rajskiej okolicy. Korzystając z wyszukiwarki eSky to bardzo proste – wystarczy wpisać nazwę miasta (na przykład Marsylia), by naszym oczom ukazały się różne oferty. Zwiedzamy miasto, skąd mamy bardzo blisko na wyjątkowej urody Lazurowe Wybrzeże. Możemy też po prostu wybrać tanie loty do Paryża, by pobyć kilka dni w stolicy Francji i smakować jej uroki. 

Lotnisko blisko domu

To tym bardziej idealna opcja, bo tanie loty są dostępne z wielu różnych lotnisk w Polsce. Bardzo popularna jest zwłaszcza stolica Dolnego Śląska, dlatego też loty z Wrocławia cieszą się dużym uznaniem. Lotnisko jest kompaktowe, dobrze skomunikowane z miastem, oferuje wiele kierunków, między innymi polecimy stąd do Paryża, Londynu czy Barcelony. Polecimy też tam, gdzie rządzą rajskie plaże i tym podobne klimaty. Wybierając lotnisko we Wrocławiu, unikniemy tłumów, które są powszechne w większych portach lotniczych. Możemy też przy okazji zwiedzić to miasto, bo na pewno na to zasługuje. Wrocław to zdecydowanie jedno z bardziej urokliwych polskich miast. Może i w cieniu Krakowa ze względu na turystykę, lecz ma to swoją wartość – mniej tłumów, co jest szczególnie wartościowe dla każdego, kto lubi większy spokój i brak masowej turystyki. 

Beach vacation. Beautiful happy woman in sunhat and bikini enjoying summer trip

Pamiętajmy, żeby odpowiednio przygotować się do podróży. W tym celu starannie wszystko zaplanujmy, robiąc dokładne rozeznanie miejsca, do którego chcemy pojechać. Jeśli marzymy o wakacjach na rajskiej plaży, powinniśmy zwrócić uwagę na rekomendacje innych osób. Warto też poczytać o najpiękniejszych zakątkach Europy i świata. Na Starym Kontynencie cudowne plaże są w krajach położonych na południu i zachodzie – we Włoszech, Hiszpanii, Portugalii i Grecji. Wielu Polaków uwielbia też jeździć do Chorwacji, lecz trzeba pamiętać, że akurat w tym kraju plaże są przeważnie kamieniste, co nie każdemu przypadnie do gustu.

Co myślisz?

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Ładowanie…

0

Zakopane da się lubić

Pomysły na prezenty świąteczne

5 pomysłów na świąteczny prezent!