TOP 10 atrakcji w Energylandii w 2020.

Numer 9 pobił światowy rekord!

TOP 10 atrakcji w Energylandia 2020

Energylandia znów działa! Obostrzenia związane z epidemią koronawirusa w Polsce zostały częściowo zniesione. W związku z tym największy Park Rozrywki w kraju ogłosił swoje ponowne otwarcie. Goście przebywający na terenie Energylandii muszą przestrzegać nowych zasad bezpieczeństwa – takich jak dystans społeczny, noszenie maseczek oraz odkażanie dłoni – nie przeszkadza to jednak w wyśmienitej zabawie.

Zwłaszcza, że w ostatnim czasie w Energylandii powstało kilka nowych, ekstremalnych atrakcji. Goście mogą odwiedzić otwarty w sierpniu 2019 roku Smoczy Gród, a już niebawem także nową strefę Aqualantis. Co jeszcze warto sprawdzić? Przedstawiamy nasze propozycje TOP 10 atrakcji w Parku Rozrywki Energylandia w Zatorze!

Numer 1: Hyperion – tylko dla odważnych!

Energylandia ma już 15 rollercoasterów, które wybudowała w zaledwie 5 lat. Wśród nich niekwestionowanym zwycięzcą i ulubieńcem gości jest właśnie Hyperion – najwyższa i najszybsza kolejka górska typu hyper coaster w Europie o wysokości 77 m, pierwszym spadku pod kątem 85° i różnicy wysokości 82 m. Wrażenie robi również prędkość maksymalna – 142 km/h!

Choć wrzaski i piski zjeżdżających mogą przerażać – zdecydowanie warto wypróbować tę atrakcję. Podczas wjazdu możemy nacieszyć oczy zachwycającym widokiem Zatoru, natomiast zjazd zapewni nam liczne efekty grawitacyjne, w tym uczucie nieważkości. Na końcu wodny splash i głośny okrzyk „chcę jeszcze raz”!

Co myślisz?

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Ładowanie…

0
12 ciekawostek o ptakach, które Cię zaskoczą

12 ciekawostek o ptakach, które Cię zaskoczą

Praktyczne wskazówki na pobyt w Energylandii. O czym warto pamiętać?