Od początku istnienia naszego serwisu, zaskakujace.pl, Agencja Interaktywna webrange była zaangażowana w projekt. Współpraca obejmowała między innymi projektowanie użyteczności UX i interfejsu UI naszej strony, czyli przystosowanie jej do wymagań użytkownika. Ze względu na charakter serwisu prace te wymagały podejścia nieszablonowego, które udało się z dużym sukcesem wypracować. Pomoc Agencji nie sprowadzała się jedynie do wykonywania zleconych zadań, mogliśmy również oczekiwać z jej strony inwencji i kreatywnego podejścia do problemów.
Na każdym etapie powstawania serwisu kontakt z Agencją webrange był wzorcowy, a współpraca objęła również działania SEO, czyli pozycjonowanie serwisu w Internecie.

Agencja interaktywna
Webrange jest agencją oferującą kompleksowe rozwiązania, ściśle dopasowane do wymagań klienta, przyszłych użytkowników serwisu oraz wyszukiwarek. Dzięki temu powstający serwis jest przyjazny w obsłudze oraz odpowiednio zoptymalizowany, przez co jego wypromowanie nie stanowi problemu. Działania Agencji obejmują między innymi identyfikację potrzeb użytkowników serwisu, rozpoznanie konkurencji i propozycje możliwych działań z zakresu SEO (oferta: https://www.webrange.pl/pozycjonowanie-stron/), a także całościową obsługę reklam Google Ads (oferta: https://www.webrange.pl/reklama-google-ads/). Współpraca, zaczynająca się na etapie koncepcji i projektu, może więc być kontynuowana również w dalszym okresie życia strony. Doświadczenie i wiedza, zdobyte przez kilkanaście lat działalności, gwarantują wysoki poziom usług i zgodność z obowiązującymi trendami rynkowymi.