w

Windows 11 – niezawodny system operacyjny dla wielu typów urządzeń

System operacyjny to podstawowe wyposażenie, jakie musi znajdować się na każdym komputerze. Zapewnia jego prawidłowe funkcjonowanie oraz ochronę danych, umożliwia uruchamianie i działanie konkretnych aplikacji oraz odtwarzania multimediów i plików.

 

System operacyjny to podstawowe wyposażenie, jakie musi znajdować się na każdym komputerze. Zapewnia jego prawidłowe funkcjonowanie oraz ochronę danych, umożliwia uruchamianie i działanie konkretnych aplikacji oraz odtwarzania multimediów i plików. Od systemu operacyjnego zależy również, jakie programy będą mogły być obsługiwane na danym urządzeniu. Windows 11 jest dziś jedną z popularniejszych na rynku systemów firmy Microsoft, która wprowadziła wiele innowacyjnych i niespotykanych wcześniej rozwiązań.

Windows 11 oraz jego możliwości

Windows 11 nazywany jest następcą jednego z popularniejszych wcześniej systemów operacyjnych – Windows 10. Zaprojektowany został w taki sposób, by móc sprawnie działać na wielu typach urządzeń, takich jak komputery PC, laptopy, smartfony oraz tablety. Wzbogacony o szereg nowych funkcji, a także intuicyjny i odświeżony interfejs sprawia, że codzienna praca czy też nauka stają się dużo bardziej komfortowe i przyjemne. Ciekawą funkcją, w jaką został zaopatrzony Windows 11 jest możliwość sprawnego przełączania się pomiędzy wirtualnymi pulpitami. Co więcej, dzięki nowemu układowi okienek, dostęp do wielu przydatnych aplikacji stał się dużo prostszy i szybszy. Jedenastka oferuje nam cztery wersje, jakimi są Windows 11 Home, Windows 11 S, Windows 11 Pro oraz Windows 11 Enterprise.

Teamnet Software – kompleksowe usługi na najwyższym poziomie

W sklepie internetowym Teamnet Software możesz wyposażyć się w najlepszej jakości systemy operacyjne, programy antywirusowe, pakiety biurowe oraz wiele innych, przydatnych oprogramowań dla klientów biznesowych, jak również indywidualnych. Sprawdzone produkty, pochodzące prosto od czołowych producentów oprogramowania informatycznego oraz atrakcyjne ceny gwarantują pełne zadowolenia każdego klienta. Dzięki możliwości licencji cyfrowej, możemy cieszyć się wieloma udogodnieniami już chwilę po dokonaniu zakupu.

Wielozadaniowy pakiet biurowy – Office 2021

Wyjątkowo przydatnym wyposażeniem zarówno komputerów prywatnych, jak również firmowych jest Microsoft Office 2021. Jest to jedna z najpopularniejszych wersji pakietów biurowych, przeznaczonych dla urządzeń z systemem Windows czy też Apple iOS, której zadaniem jest usprawnienie i zwiększenie wydajności pracy oraz nauki. Podstawowymi programami, jakie się w nim zawierają są Microsoft Word, Microsoft Excel, Microsoft OneNote czy też Microsoft PowerPoint. Nowoczesne funkcje aplikacji oraz przejrzysty wygląd gwarantują jej efektywne i wydajne użytkowanie, zarówno w domu, jak również w korporacjach.

Dodaj swoją propozycję

Obrazek Video Audio Medium osadzane

Pole wymagane

Upuść pliki nad tym polem

lub

Nie masz włączonej obsługi JavaScript. Wgrywanie plików nie jest możliwe.

Pobierz z adresu URL

Maksymalna wielkość obrazka: 2 MB.

Przetwarzanie...

Pole wymagane

Upuść video tutaj

lub

Nie masz włączonej obsługi JavaScript. Wgrywanie plików nie jest możliwe.

e.g.: https://www.youtube.com/watch?v=WwoKkq685Hk

Dodaj

Obsługiwane serwisy

Maksymalna wielkość obrazka: 10 MB.

Przetwarzanie...

Pole wymagane

Upuść audio tutaj

lub

Nie masz włączonej obsługi JavaScript. Wgrywanie plików nie jest możliwe.

e.g.: https://soundcloud.com/community/fellowship-wrapup

Dodaj

Obsługiwane serwisy

Maksymalna wielkość obrazka: 5 MB.

Przetwarzanie...

Pole wymagane

e.g.: https://www.youtube.com/watch?v=WwoKkq685Hk

Obsługiwane serwisy

Przetwarzanie...

Ten wpis został stworzony w naszym świetnym, łatwym do używania formularzu przesyłania wpisów. Stwórz swój wpis!

Co myślisz?

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Ładowanie…

0

Rafting – sposób na rodzinną rozrywkę

DVB-T2 HEVC – czym jest nowy standard nadawania telewizji cyfrowej?