w , ,

10 najbardziej niedorzecznych przyczyn rozwodów

Nie wszystkim można się dzielić
Nie wszystkim można się dzielić

Ślub to marzenie wielu zakochanych par. Przyszli małżonkowie szczegółowo planują każdą minutę najważniejszego dnia w swoim życiu. Romantyczna, pełna wzruszeń ceremonia, wyjątkowe stroje, huczne wesele – można się rozmarzyć. Biorąc ślub ludzie mają nadzieję, że wraz z ukochaną osobą stworzą udany związek, który przetrwa wszystko i wspólnie pokonają każdą przeszkodę. Czasem idealnie się dobierają, są szczęśliwi i co dzień jeszcze bardziej zakochani w sobie. Bywa jednak, że małżeństwo się rozpada. Miłość dobiega końca, a codzienne kłótnie skutecznie zniechęcają do dalszego wspólnego życia. Powody rozstań są najróżniejsze. W naszym kraju zwykle jest to tzw. niedopasowanie charakterów. Jednak okazuje się, że przyczyny rozwodów mogą być naprawdę szokujące.

Wybraliśmy 10 z nich. Mamy wrażenie, że podobnie jak my, będziecie mocno zdziwieni. Może nawet inaczej spojrzycie na swoje związki i uznacie, że są niezwykle normalne.


Top 1:
Stek dla smakosza

Stek dla smakosza powodem rozwodu

Prawdziwy fan mięsa pochodzący z amerykańskiego Tennessee bardzo często jadał na obiad steki z cebulką. Miał dziwny pomysł na podzielenie się daniem z drugą połówką. Sam zjadał smakowity kawałek mięsa, a żonie zostawiał dodatek, czyli cebulkę. Finał tej niesprawiedliwości – rozwód po 4 latach.

Co myślisz?

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Ładowanie…

0
Jak dłużej wytrzymać w łóżku? - pięć sposobów

Jak dłużej wytrzymać w łóżku?

Trzy popularne stwierdzenia o masturbacji: Prawda, czy fałsz?

3 popularne stwierdzenia o masturbacji: Prawda, czy fałsz?