w , , ,

10 faktów o randkowaniu i związkach, które musisz znać

10 faktów o randkowaniu i związkach, które musisz znać
10 faktów o randkowaniu i związkach, które musisz znać

Randki mogą, choć nie muszą być początkiem poważnego związku. Wspólne spędzanie czasu, romantyczne kolacje przy świecach, kwiaty, nieśmiałe spojrzenia w oczy, pierwsze pocałunki – w dużej mierze z tym właśnie się kojarzą. Wszystko brzmi pięknie i cukierkowo, ale jak wiadomo nie do końca takie jest. Relacje między ludźmi bywają bardzo skomplikowane. Często mimo kolejnych, regularnych spotkań nie wiemy na czym tak naprawdę stoimy, czy nasze uczucie zostało odwzajemnione, czy niekoniecznie.

Za czasów naszych dziadków sprawa była o wiele prostsza. Kiedy mężczyzna spotykał się z kobietą zwykle znaczyło to, że stara się o nią, a jego zamiary są poważne. Dziś wiele w kwestii randkowania i związków uległo zmianie. Niektórzy nad tym ubolewają, co zresztą doskonale rozumiemy. Choć temat jest niezwykle szeroki, postanowiliśmy przedstawić 10 faktów, które powinieneś znać jeśli jesteś na etapie randkowania lub tworzysz ze swoją drugą połówką związek. Takiej wiedzy nigdy dość!


Top 1:
Świeży oddech

Świeży oddech
Świeży oddech

43% osób twierdzi, że tym, na co najpierw zwraca uwagę podczas randki z nowo poznaną osobą, jest to, czy ma ona świeży oddech. Jeśli zwrócono Ci uwagę, że nieprzyjemnie pachnie Ci z buzi, spróbuj pić zieloną herbatę, odstaw kawę, a także spożywaj mniej nabiału. Dobrym pomysłem będzie też zakupienie w aptece specjalnych tabletek, które neutralizują brzydki zapach z ust. Ewentualnie rzucie goździków, które mają silne właściwości antyseptyczne. Ale nie każdemu ich smak pasuje, choć da się przyzwyczaić.

Co myślisz?

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Ładowanie…

0
Pięć pytań, które warto zadać dziewczynie, by nawiązać ciekawą rozmowę i przy okazji sporo się o niej dowiedzieć.

5 pytań, które warto zadać dziewczynie, by nawiązać ciekawą rozmowę

Pięć sposobów na zapobieganie depresji

5 sposobów na zapobieganie depresji