w , , ,

5 pytań, które warto zadać dziewczynie, by nawiązać ciekawą rozmowę

I przy okazji sporo się o niej dowiedzieć

Pięć pytań, które warto zadać dziewczynie, by nawiązać ciekawą rozmowę i przy okazji sporo się o niej dowiedzieć.

Pewnie słyszałeś już milion razy, że kobiety nie lubią nudnych facetów. Internetowi specjaliści do spraw podrywu non stop powtarzają: “Żeby zdobyć jej serce, musisz być interesujący, zaskakujący, nieprzewidywalny, czarujący, wygadany, odważny, srata tata!” W rzeczywistości jednak to nie jest takie trudne, jak się wydaje. Nie musisz być cholernym Indianą Jonesem, żeby oczarować dziewczynę.

Klucz to właściwe pytania do dziewczyny

Nawet jeśli wiedziesz zwyczajne, szare, monotonne życie, możesz, dzięki odpowiedniemu pokierowaniu rozmową, jawić się jako osoba barwna i intrygująca. Część facetów rozmawia z dziewczynami tylko na oklepane tematy takie jak praca, rodzina, społeczeństwo, pieniądze itd. Ty jednak możesz zabłysnąć i zejść na kompletnie inne tory rozmowy. Gwarantuję Ci, że będzie to gigantyczny plus w jej oczach. Po pierwsze dlatego, że poruszanie nietypowych tematów świadczy o wysokiej inteligencji i kreatywności. Po drugie- wszystko, co nietypowe i “inne” stymuluje nasz umysł, a kobiety lubią intelektualne wyzwania. I po trzecie oczywiście taka rozmowa budzi więcej emocji niż nawijanie o szarej codzienności. Przedstawiam zatem pięć świetnych pytań, które warto zadać dziewczynie, aby nawiązać ciekawą rozmowę i dobrze ją poznać.


Pytanie 1:
Jeśli mogłabyś pojechać na miesięczne wakacje dokądkolwiek, gdzie byś pojechała i co tam robiła?

Jeśli mogłabyś pojechać na miesięczne wakacje dokądkolwiek, gdzie byś pojechała i co tam robiła
Jeśli mogłabyś pojechać na miesięczne wakacje dokądkolwiek, gdzie byś pojechała i co tam robiła

To pytanie pozwoli Ci przede wszystkim zweryfikować, jak wygląda jej życie na co dzień. Wakacje to swego rodzaju ucieczka od tego, co mamy w chwili obecnej, więc jeśli na przykład powie Ci, że chciałaby wypoczywać w hotelu ze spa i basenem, prawdopodobnie jest przepracowana, albo ma dużo spraw na głowie i sporo stresu, więc pragnie spokoju. Jeśli natomiast marzy o przygodach, skokach ze spadochronem, imprezach czy parku rozrywki, najpewniej męczy ją rutyna i nuda. Wiedząc, czego w głębi duszy pragnie i jak chciałaby spędzać urlop, będziesz mógł dostosować się do niej i w przyszłości zaproponować randkę (albo nawet wspólny wyjazd), które sprawią jej najwięcej radości. Dla osoby aktywnej będzie to na przykład pójście na łyżwy, tor gokartowy, czy choćby wspólny jogging. Dla kogoś o romantycznej naturze- piknik pod gwiazdami lub spacer pełen czułości. Warto także rozwinąć temat i dociekać, dlaczego wybrała dany kraj jako miejsce wymarzonych wakacji, a nie inny. Może fascynuje ją kultura tego obszaru? Może lubi kuchnię, którą tam oferują? Albo klimat, jaki tam panuje? Kobiety uwielbiają, gdy facet okazuje zainteresowanie tym, co mówią i uważnie słucha. A kiedy zapamiętuje szczegóły, to już w ogóle jest super. Tylko uważaj, żeby nie przesadzić z pytaniami, bo będzie to wyglądać na przesłuchanie. Sam też oczywiście musisz opowiedzieć coś o sobie. Najlepiej przygotuj się wcześniej i naucz ciekawie opowiadać o swoim ulubionym kraju i jego atrakcjach.

Co myślisz?

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Ładowanie…

0
5 najprzyjaźniejszych, pełnych uśmiechu krajów

5 najbardziej przyjaznych, pełnych uśmiechu krajów

10 faktów o randkowaniu i związkach, które musisz znać

10 faktów o randkowaniu i związkach, które musisz znać