Praktyczne wskazówki na pobyt w Energylandii. O czym warto pamiętać?

Pod numerem 5 dowiesz się jak wchodzić na atrakcje poza kolejką

7. Cenne informacje na miejscu

Cenne informacje na miejscu

Gdy już jesteś na miejscu, warto zwrócić uwagę na tablice informacyjne. Szczególnie przydatna może okazać się ta, na której na bieżąco aktualizowana jest długość stania w kolejce do poszczególnych atrakcji. Dzięki temu unikniesz czekania i wybierzesz się tam, gdzie w danym momencie nie ma kolejki.
Poza tym zwróć uwagę na minimalny oraz maksymalny wzrost, z jakim można wejść na daną atrakcję. Jeśli nie jesteś pewny, czy możesz wejść np. na roller coaster – sprawdź to na specjalnej miarce umieszczonej przy wejściu do atrakcji.

8. Co warto zabrać ze sobą do Energylandii?

Co warto zabrać ze sobą do Energylandii?
Przede wszystkim – koniecznie zabierz ze sobą dobry nastrój i pozytywne nastawienie. Nawet jeśli część atrakcji na pierwszy rzut oka wyda ci się zbyt przerażająca – spróbuj. Lęk ustąpi miejsca adrenalinie oraz uczuciu dumy i satysfakcji z tego, że udało ci się przezwyciężyć strach.
Z bardziej namacalnych rzeczy: do Energylandii w okresie letnim warto zabrać dobry krem z filtrem UV, nakrycie głowy oraz zapas wody w plecaku. W związku z obecnymi zaleceniami trzeba również zabrać maseczkę ochronną – bez niej nie można wejść na atrakcje.
Osoby z dużą wadą wzroku powinny wziąć pod uwagę zakup szkieł kontaktowych, ponieważ na większość atrakcji ekstremalnych nie można wejść w okularach. Warto również zadbać o wygodne, najlepiej sznurowane buty – japonki czy klapki mogłyby nam spaść podczas szybkiego przejazdu roller coasterem.
Jeśli planujesz odwiedzić strefę Big Milk Water Park oraz Tropical Fun – zabierz ze sobą to, co niezbędne na basenie: strój kąpielowy, ręcznik oraz klapki.

Co myślisz?

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Ładowanie…

0
TOP 10 atrakcji w Energylandia 2020

TOP 10 atrakcji w Energylandii w 2020.

10 powodów, dla których warto odwiedzić Western Camp

10 powodów, dla których warto odwiedzić Western Camp!