10 powodów, dla których warto odwiedzić Western Camp!

Poczuj się jak na Dzikim Zachodzie

10 powodów, dla których warto odwiedzić Western Camp

Lato w pełni, a Ty nie wiesz, gdzie je spędzić? Być może warto wziąć pod uwagę podróż w klimacie Dzikiego Zachodu. Na szczęście w tym celu nie musisz się wybierać aż za ocean. W Małopolsce niedaleko Parku Rozrywki Energylandia znajduje się Western Camp – nietypowy ośrodek noclegowy inspirowany amerykańskim westernem. Indiańskie tipi i kowbojskie wozy, w których możemy spędzić noc, to nie jedyne atrakcje tego miejsca. Poznaj 10 genialnych powodów, dla których powinieneś odwiedzić Western Camp.

1. Nietypowa forma noclegów

Nietypowa forma noclegów

Western Camp to przede wszystkim wyjątkowa oferta noclegowa. Jest to jedyny w Polsce hotel i camping przypominający amerykański Dziki Zachód. Odwiedzający mogą wybrać, czy wolą spać w indiańskim tipi, wozie kowbojskim czy domku szeryfa. Ostatnia opcja zadowoli tych, którzy prócz niezwykłych przeżyć pragną także wygody – goście w domku będą mogli nacieszyć się prywatną łazienką z kabiną prysznicową. Dla mieszkańców tipi i wozów dostępne są sanitariaty (również wyposażone w kabiny prysznicowe, toalety, umywalki oraz suszarki do włosów).

Dodatkowo w WesternCamp możesz wykorzystać BON TURYSTYCZNY,

z którego skorzystasz jeśli posiadasz co najmniej jedno dziecko do 18 roku życia. Na każde dziecko przysługuje jeden bon w wysokości 500 zł. Na dzieci z orzeczeniem o niepełnosprawności przysługuje więcej, bo aż 1000 zł. Zobacz wideo o dodatkowym świadczeniu.

Bon przysługuje niezależnie od poziomu dochodów.

Co myślisz?

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Ładowanie…

0

Praktyczne wskazówki na pobyt w Energylandii. O czym warto pamiętać?

Bartek to nie imię. Bartek to zwycięzca.

Bartek to nie imię. Bartek to…