w

Bezpieczne wycieczki w pandemii ze sprawdzonym biurem podróży

Pomimo trwającej już kilkanaście miesięcy pandemii, zainteresowanie podróżami nadal jest bardzo duże. Według specjalistów z butikowego biura podróży CARTER® szerokie grono entuzjastów egzotycznych kierunków nieustannie chce odwiedzać piękne miejsca. Lista krajów, które można obecnie odwiedzić nie jest długa, jednak z miesiąca na miesiąc systematycznie się ona wydłuża.

Kierunki jak Dubaj, wyspy na Oceanie Indyjskim i Morzu Karaibskim czy Meksyk i Kostaryka https://carter.eu/kierunki/ameryka-polnocna-i-srodkowa/kostaryka cieszą się obecnie dużą popularnością na wyjazdy zimowe i warto mieć je na uwadze. Podróżowanie to niewątpliwie jedna z najprzyjemniejszych aktywności i hobby w naszym życiu. Agenci podróży z CARTER® robią wszystko aby były one zawsze wyjątkowe i bezpieczne. Świetna organizacja i śledzenie najnowszych trendów w turystyce luksusowej, wprowadzając regularnie świeże i ekscytujące hotele.

Jakie są najnowsze trendy w turystyce premium?

Diana Carter, Prezes/założycielka biura CARTER®

Już od kilku lat zauważam wzrost zainteresowania coraz bardziej oryginalnymi propozycjami. Należą do nich: noclegi w luksusowych namiotach, indywidualne podróże kulinarne, rejsy małymi statkami i wakacje oraz wyprawy z dala od tłumów. Pomału, ale systematycznie rośnie też grupa zwolenników podróży przyjaznych środowisku i pobyty w hotelach angażujących się w projekty społeczne. W związku z obecną sytuacją, czyli ogólnoświatową pandemią, ten trend jeszcze bardziej się pogłębia.

Wycieczki edukacyjne, przyjazne środowisku oraz ekologiczne

Nie jest sztuką „odhaczyć” miejsce na mapie, warto wywieźć w sercu z każdego odwiedzonego jakąś jego cząstkę. Podróżowanie to nie tylko zwiedzanie czy wypoczynek. To także edukacja, wzbogacanie wiedzy oraz pomoc w zrozumieniu otaczającego świata, ale też swoista misja pomocy. Przecież dzięki temu, że zechcecie spędzić na safari kilka dni, wspomagacie lokalne społeczności. Dajecie tam żyjącym ludziom pracę, czyli chleb, środki na edukację dzieci. To za Wasze m.in. pieniądze powstają drogi, świetlice, szpitale i szkoły. Poza tym każda lodge czy hotel, z którym współpracujemy w Afryce w krajach jak np.: Kenia czy Tanzania przekazuje część dochodu na rzecz lokalnych społeczności. Wiele dobrego dzieje się zatem dzięki Państwa podróżom.

Gwarantujemy nasz standard, osobiście sprawdzoną ofertę, wiedzę i  fachową obsługę.

Doradzimy Państwu gdzie warto się zatrzymać by wypocząć, ale też gdzie wybrać się na imprezę lub zorganizować uroczystość rodzinną tudzież firmową. Nasze biuro podróży działa już od 2003 roku i prężnie się rozwija. W 2018 roku dołączyliśmy do prestiżowej organizacji Traveller Made, dzięki której możemy oferować naszym szanownym Klientom szereg benefitów i udogodnień. Dla najbardziej wymagających gorąco rekomendujemy na ten sezon usługę Private Jets i wynajem ekskluzywnych jachtów. Dla podróżnych ceniących dystans społeczny przygotowaliśmy specjalną ofertę wynajmu luksusowych willi i rezydencji.

Dla koneserów zwiedzania polecamy wycieczki objazdowe z prywatnym kierowcą i przewodnikiem po Meksyku. Szczególnie polecamy nasze wyjątkowe programy zwiedzania, które łączą w sobie 2 regiony np. : meksykański Jukatan z modnym Los Cabos na Półwyspie Kalifornijskim. Meksyk https://carter.eu/kierunki/ameryka-polnocna-i-srodkowa/meksyk oferuje niebywałe doznania osobom, które kochają kulturę oraz tradycję.

Miłośników aktywnego wypoczynku, w szczególności pasjonatów golfa, zapraszamy na najpiękniejsze pola golfowe świata i do zapoznania się z naszą bogatą ofertą wyjazdów indywidualnych i grupowych.

Benefity podróżowania z butikowym biurem podróży CARTER®

CARTER® to eksperci od luksusowych wypraw i ekskluzywnych wycieczek na wszystkie kontynenty. W ofercie biura znajdziesz wszystko to co najlepsze – ekskluzywne hotele, piękne prywatne wyspy, magiczne safari i wyprawy na 7 kontynentów. Opiekunowie i Travel designerzy z biura podróży zadbają o każdy szczegół wyprawy, od transfery luksusową limuzyna lub helikopterem po zorganizowanie tortu na plaży z okazji urodzin lub rocznicy ślubu.

Afrykańskie inspiracje: Tanzania wycieczki objazdowe https://carter.eu/blog/tanzania-najciekawsze-atrakcje-wycieczki-objazdowe/

Safari w Zambii https://carter.eu/blog/safari-w-zambii/

Poszukujesz wakacji marzeń na rajskich wyspach lub wyprawy w egzotyczne zakątki świata?

Serdecznie zapraszamy do kontaktu:

tel: 22 392 60 16/17 , kom.: 509 601 246, travel@carter.eu

Biuro ul. Hoża 50/23 w Warszawie

https://www.instagram.com/carter_luksusowe_wakacje/

https://www.youtube.com/channel/UCYYiTTsOkKPm7UEmaXpheRQ/videos

Pozostajemy do pełnej dyspozycji, by zrealizować Wasze marzenia o najwspanialszych wakacjach!

Co myślisz?

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Ładowanie…

0

Viessmann włącza się w pomaganie pszczołom

soczewki kontaktowe i ich-uzywanie

Soczewki kontaktowe i ich używanie