w ,

Najbardziej popularne imiona męskie w 2018 roku

Sprawdź, czy Twoje też tu jest!

Najbardziej popularne imiona męskie w 2018 roku. Sprawdź, czy Twoje też tu jest!
Najbardziej popularne imiona męskie w 2018 roku. Sprawdź, czy Twoje też tu jest!

Zastanawiałeś się kiedyś, ile osób o tym samym imieniu i nazwisku co Ty mieszka w naszym kraju? A może po prostu myślałeś o tym, jak bardzo Twoje imię wyróżnia się spośród pozostałych? Dziś być może znajdziesz odpowiedź na to pytanie. Trendy wprawdzie zmieniają się przez lata, jednak są to płynne przejścia – większość popularnych imion nie znika nagle z góry listy. Poniżej prezentujemy listę męskich imion, które rodzice najczęściej wybierali w 2018 roku. Numer szósty może być szczególnie zadowolony – to imię dla wielu osób nabrało kilka lat temu całkiem nowego znaczenia.


Miejsce: 9
Wojciech – 5862 dzieci

Wojciech – 5862 dzieci
Wojciech – 5862 dzieci

Wojciech to jedyne imię pochodzenia starosłowiańskiego, które znajduje się w ścisłym top 10. Od wielu lat jest popularne, a rodzice szczególnie upodobali sobie jego zdrobnienia – Wojtek lub Wojtuś. W 2018 roku wybrano je dla aż 5862 dzieci, co pozwoliło mu na uplasowanie się na 9 miejscu rankingu.

Jaki jest Wojciech? Ostrożny, nieufny z natury introwertyk. Lubi praktyczność i spokój. Jednak, gdy już da bliżej się poznać, okazuje się wiernym przyjacielem, dobrym kochankiem oraz troskliwym ojcem. W pracy nie rozmyśla zbyt dużo – po prostu zaczyna robić. Z tego powodu ciężko mu zrozumieć niektóre pomysły innych.

Co myślisz?

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Ładowanie…

0
Jakie są Aleksandry? Sprawdź kim są, jakie mają cechy charakteru i jak zachowują się w relacjach z innymi. Przeczytaj 10 ciekawostek na temat imienia Aleksandra.

12 ciekawostek na temat imienia Aleksandra

Tajemnice czerwonego lądu - 10 zaskakujących ciekawostek o Australii

10 zaskakujących ciekawostek o Australii